Your Doll
Здравей и Добре дошъл!

Ако не си регистриран, можеш да го направиш веднага и да се впуснеш в много приключения.
Имаш акаунт? Логни се в него и се погрижи за куклата си.

Много усмивки!
YOUR DOLL

Join the forum, it's quick and easy

Your Doll
Здравей и Добре дошъл!

Ако не си регистриран, можеш да го направиш веднага и да се впуснеш в много приключения.
Имаш акаунт? Логни се в него и се погрижи за куклата си.

Много усмивки!
YOUR DOLL
Your Doll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Проблем с безплатните долари

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Кристъл Кроу

Кристъл Кроу
Ниво 3 "Любопитка"
Ниво 3

Започнах играта, без да гледам за долари.След това си купих прич1еска, но направих двоен пост и ми изписа -40 долара.До тук добре, но не съвсем..за да имам -40 долара при две покупки от 20 долара, аз съм започнала играта с 0 долара.Така, не ми направи особено впечатление, но прочетох повече инфо за играта и там пише, че стартирам с 500 долара.Не ми е за парите, но бих искала да ги получа, защото не е много честно да съм с по-малък шанс от другите.Добре ще е ако е масов бъг да бъде оправено.Предварителни благодарности!

ИВЕТ

ИВЕТ
Ниво 3 "Любопитка"
Ниво 3

Не, по принцип с малко рефреши и няколко коментара, доларите Ви излизат на лице.

В началото се показват 0 долара, защото системата все още не Ви е отчела като редовен потребител.

Виждам, че м момента имате 511 долара, което се дължи на факта, че сте започнали с 500 долара. Усмивка

Двойния пост в Салона за красота ще бъде премахнат и ще Ви възстановя доларите.
Дано съм Ви била полезна.

https://yourdoll.bulgarianforum.net

Кристъл Кроу

Кристъл Кроу
Ниво 3 "Любопитка"
Ниво 3

Няма нищо подобно, 511-те долара се дължат на това, че пуснах няколко теми в грешен раздел Проблем с безплатните долари 1071211947 ако искаш ми ги махни, обаче искам праите :Д

ИВЕТ

ИВЕТ
Ниво 3 "Любопитка"
Ниво 3

И искате да кажете, че имате 1486 долара от теми и публикации?

Ако толкова настоявате, ще Ви сметна точно колко трябва да имате.

Имате 5 теми в раздел "Предложения"- двеста долара. Темата в Гардероб Ви носи 150 долара, а като сте започнали работа са Ви начислени 10 долара.

Всичко това прави 360 долара. Имате и 12 теми, носещи Ви по 5 долара- 60 долара.

Останалото е от постовете в другите раздели.

Нямам как да сте събрали повече от 1450 долара, без да са Ви начислени първите 500 долара.

Ако все още има проблем, моля, уведомете ме на Лично Съобщение, за да Ви пресметна ако желаете всички постове и теми.
Освен това, моля, приятелствата Ви с някои от колежките да не се обобщават във форума, чрез молбите Ви за "услуги".

Слагам ключ на темата.


https://yourdoll.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите