Your Doll
Здравей и Добре дошъл!

Ако не си регистриран, можеш да го направиш веднага и да се впуснеш в много приключения.
Имаш акаунт? Логни се в него и се погрижи за куклата си.

Много усмивки!
YOUR DOLL

Join the forum, it's quick and easy

Your Doll
Здравей и Добре дошъл!

Ако не си регистриран, можеш да го направиш веднага и да се впуснеш в много приключения.
Имаш акаунт? Логни се в него и се погрижи за куклата си.

Много усмивки!
YOUR DOLL
Your Doll
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Екипът на дизайнерите в играта YourDoll и авторът на нашия шаблон

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

ИВЕТ

ИВЕТ
Ниво 3 "Любопитка"
Ниво 3

Уважаеми дами,

за мен е огромна чест е да Ви представя колегите ми- дизайнерите, които всеки един момент от обмислянето на играта винаги са рисували за нея. Усмивка

Толкова много ги обичам и уважавам, не само като екип, а и като приятели. Време е и да Ви ги представя.

Още от самото планиране на играта първоначалните дизайнери на играта бяха Сисито и Вейл. Едва ли ги познавате чрез теми имена, по-скоро ~Summer. и Chibi~ във форума. Всички модели, качени до днес в колекции са лично техни. Всеки един от тези прекрасни артикули е тяхно лично дело, за което им благодаря. И до днес, тези две момичета са в нашия екип и ще Ви радват още дълго-дълго със своите нови прекрасни дрехи, защото аз съм сигурна, че ще има много такива.

От скоро, имаме още две попълнения в нашия екип с дизайнери. Това са Михи и Вили. Все още не познавате тези две момичета, но съвсем скоро, повярвайте, съвсем скоро, техните модели ще Ви грабнат очите. Можем да им кажем- Добре дошли в нашия екип с пожелание за много успехи!

Няма как да не вметна няколко реда и за автора на шаблона на Вашите кукли- Маша. Усмивка Невероятно позитивен човек. Благодарим ти, за това, че позволи да ползваме шаблона ти. Усмивка За жалост, поради лични причини Маша не е част от екипа ни, но по всяко едно време сме готови да приемем. Благодарим ти Маша!

И отново- благодаря на всички колеги, които дават всичко по силите си за тази игра.
Надявам се труда им да бъде оценен.

Поздрави,
Root Администратор Your Doll

https://yourdoll.bulgarianforum.net

ИВЕТ

ИВЕТ
Ниво 3 "Любопитка"
Ниво 3

Смятам, че този момент вече е изчерпан, затова темата се заключва и се мести в Архива. Усмивка

П.С- А и екипа с дизайнери бе променен.

https://yourdoll.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите